KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16045335
nr 1604 5335
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad Davell, Komposition, Daterad 1952,55x41 cm, yttermått inklusive ram: 68x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 mars 2024
kl 20:45:30
100 kr
150 kr